Volg me op X. @sangngqang

Hoe groot is Brain and code?

brainandcode.tech kreeg 11.311 bezoeken in aug 2026, volgens SimilarWeb (-16% ten opzichte van de maand ervoor). Brain and code maakt geen omzet bekend en geen enkele bron die we hebben meet die, dus tonen we geen bedrag. De gemeten signalen van de omvang zijn de maandelijkse bezoeken, 38 producten met een gemiddelde prijs van € 968.

Gemeten signalen van omvang voor brainandcode.tech. Gecontroleerd op 30 oktober 2026.

Maandelijkse bezoeken
11,3K
aug 2026 · -16% t.o.v. vorige maand
Producten
38
Gemiddelde prijs
€ 968

Maandelijkse bezoeken door de tijd

05K10K15K
12,7K
13,4K
11,3K
junjulaug

Waar de bezoekers vandaan komen

  • Spanje54%
  • Mexico20%
  • Peru12%
  • Verenigde Staten11%
  • Colombia2%
Zie wat Brain and code verkoopt en hoe de winkel adverteert

De bestsellers, alle actieve advertenties en het verloop van het verkeer, gratis, zonder creditcard.

Volledig profiel gratis openen

Vragen over de omvang van Brain and code

Hoeveel verkeer krijgt Brain and code?
brainandcode.tech kreeg 11.311 bezoeken in aug 2026, volgens SimilarWeb (-16% ten opzichte van de maand ervoor).
Hoeveel omzet maakt Brain and code?
Brain and code maakt geen omzet bekend en geen enkele bron die we hebben meet die, dus tonen we geen bedrag. De gemeten signalen van de omvang zijn de maandelijkse bezoeken, 38 producten met een gemiddelde prijs van € 968.
Waar komen de bezoekers van Brain and code vandaan?
Spanje (54%), Mexico (20%), Peru (12%), volgens SimilarWeb.

Bronnen: SimilarWeb (bezoeken, landen), Meta-advertentiebibliotheek (advertenties), catalogus van de winkel (producten, prijzen). Is Brain and code betrouwbaar? · Advertenties en bestsellers