Hoe groot is Zanvis Neon?
zanvis.com kreeg 29.336 bezoeken in sep 2026, volgens SimilarWeb (-35% ten opzichte van de maand ervoor). Zanvis Neon maakt geen omzet bekend en geen enkele bron die we hebben meet die, dus tonen we geen bedrag. De gemeten signalen van de omvang zijn de maandelijkse bezoeken, 53 actieve Meta-advertenties, 14.626 producten met een gemiddelde prijs van US$ 416.
Gemeten signalen van omvang voor zanvis.com. Gecontroleerd op 30 oktober 2026.
Maandelijkse bezoeken
29,3K
sep 2026 · -35% t.o.v. vorige maand
Actieve Meta-advertenties
53
Producten
14.626
Gemiddelde prijs
US$ 416
Maandelijkse bezoeken door de tijd
020K40K60K
35,3K
55,8K
45,2K
29,3K
junjulaugsep
Waar de bezoekers vandaan komen
- Verenigde Staten68%
- India12%
- Vietnam10%
- Turkije9%
- Duitsland2%
Zie wat Zanvis Neon verkoopt en hoe de winkel adverteert
De bestsellers, alle actieve advertenties en het verloop van het verkeer, gratis, zonder creditcard.
Vragen over de omvang van Zanvis Neon
- Hoeveel verkeer krijgt Zanvis Neon?
- zanvis.com kreeg 29.336 bezoeken in sep 2026, volgens SimilarWeb (-35% ten opzichte van de maand ervoor).
- Hoeveel omzet maakt Zanvis Neon?
- Zanvis Neon maakt geen omzet bekend en geen enkele bron die we hebben meet die, dus tonen we geen bedrag. De gemeten signalen van de omvang zijn de maandelijkse bezoeken, 53 actieve Meta-advertenties, 14.626 producten met een gemiddelde prijs van US$ 416.
- Waar komen de bezoekers van Zanvis Neon vandaan?
- Verenigde Staten (68%), India (12%), Vietnam (10%), volgens SimilarWeb.
- Hoeveel adverteert Zanvis Neon?
- Zanvis Neon had actieve Meta-advertenties op 24 dagen in de afgelopen 12 maanden; de oudste advertentie die we hebben, begon in jun 2026.
Bronnen: SimilarWeb (bezoeken, landen), Meta-advertentiebibliotheek (advertenties), catalogus van de winkel (producten, prijzen). Is Zanvis Neon betrouwbaar? · Advertenties en bestsellers