Volg me op X. @sangngqang

Hoe groot is MonPattern?

monpattern.com kreeg 7.747 bezoeken in aug 2026, volgens SimilarWeb (-26% ten opzichte van de maand ervoor). MonPattern maakt geen omzet bekend en geen enkele bron die we hebben meet die, dus tonen we geen bedrag. De gemeten signalen van de omvang zijn de maandelijkse bezoeken, 122 producten met een gemiddelde prijs van € 55.

Gemeten signalen van omvang voor monpattern.com. Gecontroleerd op 31 oktober 2026.

Maandelijkse bezoeken
7,7K
aug 2026 · -26% t.o.v. vorige maand
Producten
122
Gemiddelde prijs
€ 55

Maandelijkse bezoeken door de tijd

05K10K15K
11,3K
10,5K
7,7K
junjulaug

Waar de bezoekers vandaan komen

  • Verenigde Staten47%
  • Mexico28%
  • Peru17%
  • Chili7%
  • Polen1%
Zie wat MonPattern verkoopt en hoe de winkel adverteert

De bestsellers, alle actieve advertenties en het verloop van het verkeer, gratis, zonder creditcard.

Volledig profiel gratis openen

Vragen over de omvang van MonPattern

Hoeveel verkeer krijgt MonPattern?
monpattern.com kreeg 7.747 bezoeken in aug 2026, volgens SimilarWeb (-26% ten opzichte van de maand ervoor).
Hoeveel omzet maakt MonPattern?
MonPattern maakt geen omzet bekend en geen enkele bron die we hebben meet die, dus tonen we geen bedrag. De gemeten signalen van de omvang zijn de maandelijkse bezoeken, 122 producten met een gemiddelde prijs van € 55.
Waar komen de bezoekers van MonPattern vandaan?
Verenigde Staten (47%), Mexico (28%), Peru (17%), volgens SimilarWeb.

Bronnen: SimilarWeb (bezoeken, landen), Meta-advertentiebibliotheek (advertenties), catalogus van de winkel (producten, prijzen). Is MonPattern betrouwbaar? · Advertenties en bestsellers